sobota, 5 lutego 2011

Dawno mnie nie było,

a jednak ktoś odwiedzał mojego bloga. Jestem mile zaskoczona. Skąd to zaniedbanie? Z życia. Nie miałam czasu dziergać, zajmowałam się zwyczajnymi, domowymi obowiązkami, które tak mnie absorbowały, że nie miałam już ochoty dzielić się swoim życiem z innymi. Za to bardzo chętnie podglądałam to co robili inni :-). Piękne. Uświadamia mi to jakie mam braki warsztatowe i jak brak mi talentu :-).
Mimo wszystko coś tam jednak zrobiłam. Pierwotnie miał to być prezent gwiazdkowy dla babci. Gwiazdkowy ! heh dobre sobie. Wczoraj skończyłam. Jeszcze nie wiem czy się podoba, nie rozmawiałam z babcią :-). A co popełniłam? Chustę. Robiona na szydełku z dawno temu kupionej Luny (30% moheru, 40% akrylu, 30% poliamidu), cieniutka i ulotna. Wzór Sandra extra nr 5/2010. A oto i ona:

zdjęcie z lewej robione bez lampy, pokazuje właściwe kolory wełny. To poniżej robione z lampą.


Wybaczcie prezentację marnej jakości ale mam tak mało miejsca w mieszkaniu, że wszelkie większe wytwory moich rąk nie dają się poprawnie pokazać.
Teraz mam w planach bolerko dla siebie, kocyk dla mojej przyszłe chrześnicy, która ma przyjść na świat w maju oraz sweterek, raczej lekki, dla mojej córki. W jakiej kolejności i kiedy powstaną te rzeczy pojęcia nie mam. Najpewniej pierwszy będzie kocyk, termin wyznaczony i niczego nie da się przesunąć :-).

Może zacznę pisać regularniej ?
Pozdrawiam.

4 komentarze:

 1. Anonimowy15.6.11

  bardzo piękna chusta! a czy można poprosić o wzór? bo nie mam niestety tej sandry Basia modesty3@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. w poniedziałek postaram się go zeskanować i wysłać:-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy15.12.11

  śliczna, od dawna szukam wzoru, a tem wyjatkowo mi sie podoba!, czy można prosić o przesłanie, 19marta66@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy18.6.12

  Witam

  ja tez prosilabym bardzo o wzor chusty na maila jesli mozna: martha1114@wp.pl, z gory dziekuje i pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń